Житловий комплекс «Headwell»

12.12.2019

Житловий комплекс «Headwell» знаходиться в самому центрі Трускавця. Поруч – Трускавецька міська рада, палац культури та ТОПовий трускавецький Mirotel Resort.
На комфортній відстані від новобудови проходить вулиця Дрогобицька, яка веде до Дрогобича і Львова. До Трускавецького залізничного вокзалу, торгової зони міста та головного міського Бювету №1 іти всього кілька хвилин.

При першому ж погляді на новобудову помітно вплив нових напрямків в дизайні та архітектурі. «Хедвел» – житловий комплекс з яскравими характерними рисами, що проявляються не
тільки у вишуканому оформленні фасаду, але і в інших особливостях, властивих сучасним елітним будинкам.
У ході будівництва ЖК на вул. Біласа, 7 у м. Трускавець використовуються тільки матеріали найвищої якості. Оформлення фасаду виконується в різноманітних колірних рішеннях. Будівля гармонійно вписується в навколишній архітектурний ансамбль та не губиться при цьому на його тлі.
Монолітний бетонний каркас додає будинку міцність. Зовнішні стіни з екологічно безпечного керамоблока, які утеплені мінеральною ватою, забезпечують максимальний комфорт.

Комплекс огороджується від автомобілів і випадкових перехожих, організовується постійне відеоспостереження прибудинкової території. Обладнується підземний автопаркінг. На даху організується зона відпочинку і встановлюються сонячні батареї, що живлять енергоощадну систему освітлення території та громадських місць, яка має датчик руху.
Роботи з благоустрою виконуються із застосуванням ландшафтного дизайну.
Комплекс розташовується в санаторно-курортній зоні, по сусідству безліч кафе і ресторанів. Мешканцям новобудови, які прийняли рішення купити квартиру в ЖК «Хедвел» у м. Трускавець від забудовника, не доведеться витрачати час на тривалі походи за продуктами – поблизу є магазини різного профілю, супермаркет і ринок. У пішій доступності медична клініка, поштове відділення, банки і салони краси. Курортний парк і бювет з лікувальною водою знаходяться на відстані 500 метрів.

Розташування квартир на 1 поверсі

Розташування квартир на 2 - 5 поверхах

г. Запорожье, ул. Электрозаводская 3