Безкоштовний інформаційний вебінар від компанії RE/MAX

Безкоштовний інформаційний вебінар від компанії RE/MAX

🚀 Безкоштовний інформаційний вебінар від компанії RE/MAX, міжнародної мережі агенцій з нерухомості, 19 травня о 14.00 👉 https://rem.ax/webinar_2020

Професія ріелтора одна з небагатьох, на яку кризові ситуації не мають потужного впливу. Людям потрібно житло, і нерухомість завжди буде продаватися.

Можливо, саме вами.

✅ Якщо ви хочете відчувати себе впевнено у нестабільні часи, шукаєте нову професію або замислюєтесь над стартом власного бізнесу, вам варто познайомитись із професією ріелтора.

✅ Або ж ви добре знаєтесь на ринку нерухомості і відчуваєте бажання розвиватись, підвищувати свій рівень у цій сфері.

Приходьте на вебінар RE/MAX та дізнайтесь про горизонти, що компанія відкриє для вас.

🏠 Компанія RE/MAX це міжнародна мережа агенцій з нерухомості, яка була заснована у 1973 році у Сполучених Штатах. Завдяки успішності бізнесу, компанія стрімко зростала і за 47 років побудувала мережі у понад 100 країн по всьому світу.

🔷 Успіх RE/MAX базується на унікальній бізнес-моделі, що дозволяє отримувати високій дохід як агентам, так і власникам бізнесу.

🔷 Компанія володіє величезними ресурсами для навчання ріелтерській професії, включаючи безкоштовну базову підготовку. Також RE/MAX має унікальні онлайн-платформи та інструменти для керування об’єктами нерухомості.

🔷 Ресурси RE/MAX розробляються на глобальному рівні та не мають аналогів в Україні. Агенти компанії мають можливість користуватися всіма наявними ресурсами.


Про це все ви дізнаєтесь набагато детальніше на нашому вебінарі. Для вас виступлять директора та брокери діючих офісів RE/MAX Україна, які керують десятками успішних агентів і мають великий практичний досвід у ріелтерському бізнесі.

💥 Прийдіть 19 травня о 14.00 та дізнайтеся чому 120 000 агентів по всьому світу обрали RE/MAX своєю компанією!
📲 Реєстрація за посиланням:
https://rem.ax/webinar_2020

г. Запорожье, ул. Электрозаводская 3